Фестиваль дитячої творчості «Веселковий розмай» відбувся у Сумах

У Сумах відбувся звітний фестиваль дитячої творчості «Веселковий розмай». У ньому взяли участь вихованці Сумського обласного центру реабілітації дітей-інвалідів.

У рамках фестивалю,у холі театру для дітей та юнацтва представили фотовиставку. На світлинах, які робили батьки дітей з інвалідністю зафіксовані різні моменти із життя малечі. Поруч – виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва, виготовлених руками юних майстрів.

” Представлена моя виставка, це все – пап`є-маше . Я вже займаюсь цим 5 років напевно і мені це дуже подобається, це настільки цікаво робити, щось вигладжувати, щоб усе було ідеально. Я починаю робити, наприклад ось це, це спочатку була панда, але потім це став ведмідь. А це теж спочатку була панда, потім був півень, а вийшло курча. Тобто ти починаєш щось робити, хочеш щось одне, але ніколи не вийде те, що ти спочатку хотів», – розповіла про свої роботи Ксенія, учасниця фестивалю “Веселковий розмай”.

« Ми представляємо роботи наших дітей – це центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сумського району. Тема задана була «Сонячний живопис», малювали різними техніками: і акрилові фарби використовували, і гуаш, і акварель, і олівці, гелеві ручки, крейда, воскові олівці. Намагалися якось урізноманітнити, щоб представити не гірше, чим інші», – каже Ірина Рокотова, працівниця центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сумського району.

А в залі театру дітям влаштували інтерактивні ігри. Ті, в свою чергу, представили гостям фестивалю свої виступи.

«Веселковий розмай» поєднав два заходи, що проводились упродовж 12 років: театральний фестиваль «Веселка» та фестиваль дитячої творчості «Розмай».

« Це та краплинка, яка дає можливість дітям реалізувати себе на сцені. На сьогоднішній день не кожна доросла дитина може вийти на сцену і презентувати свою діяльність, свої надбання. Наші діти це можуть, тому що вони впевнені в собі, незалежно від того, що діти набагато більше вкладають зусиль для того, щоб показати свої надбання», – каже Олена Сущенко, організатор фестивалю “Веселковий розмай”.

Зараз у Сумській області зареєстровано понад 3 700 дітей з інвалідністю.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь