Фестиваль ідей відбувся у Сумах

На фестивалі ідей «Суми – місто майбутнього» представили понад два десятка локацій. Відвідувачам демонстрували інноваційні технології та проводили різні майстер-класи. Приміром, тут  пригощали молекулярною їжею.

« Молекулярна кухня – це подача звичайних блюд в незвичайному форматі. Тобто ми подаємо мед у форматі ікри, спагетті з апельсина, губка-споник із зелені і канілоні» – розповідає Інна Андрусенко, учасниця фестивалю ідей.

Поруч можна було покататися на американських гірках

« Ми представляємо віртуальну реальність. Такий ось атракціон у нас є. Це платформа, ви одягаєте окуляри, стаєте туди і катаєтесь на американських гірках», – говорить Олександр Старинський

На одній із локацій проводили хімічні експерименти:

« Це вулкан. Вулкан із хімічної речовини, яка при розкладанні виділяє певну кількість енергії і речовини розкладаються», – розказала про експеримент Світлана Бащаніна, учасниця фестивалю ідей.

Ще одна із локацій –  творча:

“Люди прийшли вперше, деякі взагалі пензлика не тримали в руках. Я їм трішки розказав, показав із чого почати. Ну і зараз вони малюють, творчо.. Можете глянути, в них непогані успіхи», – каже Тарас Калініченко, учасник фестивалю ідей.

Також усі охочі могли відвідати  майстер-клас із йоги

« Зацікавило все, тому що тут усе нове. Нові методи приготування харчових продуктів, нове відношення до себе. Тому я вважаю, що такі заходи треба обов’язково проводити. І Суми хай будуть першим містом, яке запроваджує це», – говорить Світлана Масік, відвідувачка фестивалю ідей.

« Ну щось новеньке, взагалі не дуже часто щось відбувається у цьому місті, тому добре, що хоча б якісь заходи хтось проводить. Виглядає цікаво», – каже Захар Козлов, відвідувач фестивалю ідей.

« Весь фестиваль задуманий із тою метою, аби показати містянам, що ми класні. Ну, це така дуже проста ідея. Суми – це місто подій, місто інтелектуалів, підприємців, стартаперів. Людей, які можуть створювати новий світ і Суми майбутнього», – розповіла Ганна Швіндіна, організатор фестивалю ідей.

Фестиваль ідей «Суми майбутнього»  – це проект- переможець громадського бюджету участі Сумської міської ради минулого року. Його вартість за кошторисом 198 тисяч гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь