Фестиваль людей похилого віку відбувся у Сумах

У Конгрес-центрі СумДУ учасники заходу читали вірші, показували свої творчі вироби і пробували себе в ролі моделей. Захід організували працівники Сумського територіального центру «Берегиня». Сьогодні – другий день фестивалю для людей похилого віку. Вчора його учасникам запропонували змагання з семи видів спорту в легкоатлетичному манежі. Сьогоднішня частина фестивалю – творча.

«Вчора ми були у манежі, займалися спортом, я бігала, зайняла друге місце. Мені подобається все: і спорт,  і те,що ми сьогодні робили. У мене такий вік, що я поспішаю все взяти», – поділилася учасниця фестивалю Любов Гребченко.

На заході учасники, що займаються творчістю, демонстрували свої вироби. Валентина Галіченко, наприклад, в’яже гачком: «Вяжу все в основному для себе. На зиму берет, на літо шляпку, серветки, тапочки. Телевізор дивлюсь не просто так, а і трошки працюю, щоб залишити якийсь слід».

 «Вік учасників – від 50 і до 80. Вчора  у нас найстарша учасниця була 85 років і учасник – 86, сьогодні трішечки молодшенькі. Усе для того, щоб люди прийшли, піднялися, щоб вони показали свої таланти, приклад , що незважаючи на вік, вони багато вміють», – розповіла про захід його організатор Інна Галіченко.

Завершив фестиваль літніх людей літературний вечір, де ті, хто пише прозу і вірші, ділилися своєю творчістю з присутніми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь