Фестиваль робототехніки відбувся у Сумах

Робототехніка, 3Д принтери, власні винаходи та майстер класи.  Фестиваль СТЕМ-освіти відбувся в Сумах. На ньому учасники презентували свої наукові проекти. Детальніше дивіться у сюжеті Марини Селегень.

На фестивалі презентували 18 наукових проектів.

За словами Руслана Холодова, учасник фестивалю, 3D принтер обійшовся студенту в п’ять тисяч гривень, він сам деталі розробляв, навіть на цьому три де принтері він доповнював свій проект. Часу пішло – це місяць він робив.

Була на фестивалі і система захисту житла, яку розробив старшокласник з Ромен.

Андрій Ботченко, учасник фестивалю: Система захисту може живитися як від акумулятора, так і від блоку живлення. Система захисту працює досить таки просто – коли грабіжник проникає до житла, інфрачервоний датчик руху засікає рух грабіжника. ….грабіжник залишається в тому примішенні до якого прийшов

Поряд з презентацією наукових проектів, відбувалися й майстер класи з сучасної каліграфії та живопису. У Сумах фестиваль СТЕМ освіти відбувся вперше.

Наталія Юхно, співорганізатор фестивалю: Стем-освіта, новий сучасний вид у нас наукової освіти. СТЕМ – це абревіатура вона роздачає – наука технологія, інженерія, математика. Останнім часом сюди додається арт компонент

Свої наукові проекти презентували учасники з Сум, Глухова та Ромен.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь