Фестиваль саморозвитку «Кульбаба» розпочався на Сумщині

Фестиваль саморозвитку «Кульбаба» розпочався на Сумщині, поблизу села Патріотівка. Такий захід відбувається в цьому році вдруге.

Це – 10, ювілейна Кульбаба. Сьогодні тут зібрались понад дві сотні учасників та три десятки тренерів зі всієї України

Галявина для майстер-класів та медитації, їдальня, наметове містечко – ті з учасників, хто приїжджав на Кульбабу раніше – знають розпорядок фестивалю.

“Ранкова йога, потім сніданок, майстер-класи, програма дуже насичена. Багато чого, головне – встигнути”, – каже учасниця фестивалю Олександра Овчаренко.

Тренінги починаються з ранку, тривають впродовж дня. Одночасно діють до півтора десятка локацій. На сьогодні заплановано 25 майстер-класів.

Найбільшу кількість відвідувачів зібрав психологічний майстер-клас. Поки учасники зайняті на локаціях, волонтери готують обід. Обов’язкове правило – без м’яса.

«Ця територія максимально затишна, безпечна. Ця безпека – це і є відсутність алкоголю. Чому не можна м’яса? До цього краще ставитись як до розвантаження, бо на фестивалі відбуваються такі практики, які можна сприйняти лише зі свіжим мозком. М’ясо завантажує свідомість. Ми даємо можливість подивитись, як можна по-іншому розвиватись і навчатись», – каже організатор фестивалю Олена Лузан.

Фестиваль триватиме до 16 вересня. Зазначу, наразі організатори планують провести ще одну “кульбабну” зустріч – напередодні Нового року.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь