Фотовиставку “21” відкрили у Сумах

Фотовиставка під назвою «21» відкрилась у Сумській муніципальній галереї сьогодні о 18 годині. Її авторка – викладач акторської майстерності для дітей Таміла Кошман. Фотографію назвала своїм хобі. Назву авторка символічно пов’язує її зі своїм віком та кількістю моделей.

«Мені хотілося пов’язати якісь атмосферні місця в місті Суми, тому виникла така ідея – спочатку я не уявляла, що я буду робити з цими фотографіями, але мені просто хотілося і коли я вже пофотографувала – згодом у мене з’явилася ідея зробити фотовиставку. За кимось слідувати за якимись нормами й стандартами – це банально і неправильно. І фотографувати як ти це бачиш – а люди, яким це подобається самі підтягнуться», – розповіла виставки Таміла Кошман.

Фотопроект 21 – це перша виставка авторки. Головна її ідея – сфотографувати 21 людину різної статі, віку та характеру, кожного – у своєму місці». Моделей для своїх фото – авторка обирала з поміж півсотні охочих, які відгукнулися на її пост у соцмережі.

«Вона мені запропонувала і я одразу погодився, адже знаю вона гарний фотограф. У неї поганого нічого не вийде. Цей образ я вибрав сам, Таміла підібрала локації. Я не обирав, які тут будуть фотки, це обиралось без мене і мені подобається, що вибрали», – розповів учасник виставки Сергій Гончаренко.

«Працювати було дуже легко, я знаю Тамілу вже декілька років і мені завжди було цікаво, як саме вона бачить мене через камеру і я чекала, коли вона зробить якийсь проект і все було дуже гладко. Ми просто йшли містом і побачили цей дворик з котами й вирішили зайти в гості до цього дворику з котами. Я бачу, що в цьому фото багато любові і я його приймаю», – додала Тетяна Шатілова.

Переглянути фотовиставку можна до 25 листопада у Сумській муніципальній галереї.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь