Футбольні результати, футзальні плани

Команди-учасниці чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів закрили перше коло групового турніру сезону 2017/18. Сумські «аграрії» «екватор» турніру перетнули на виїзді, «політехніки» – вдома.

Футбольний клуб «СумДУ» на полі іншого сумського клубу – «Альянсу-СНАУ» – в матчі п’ятого  туру приймав «КНТЕУ-Меркурій».  В першому таймі суперники обмінялись голами  – відзначились два Владислава. На гол киянина Труського на 33-тій хвилині сумчани відповіли влучним ударом Зрибняка на 39-тій. В другому таймі команди продовжили боротьбу з суперником і полем. В підсумку – фінальний свисток  арбітра матчу зафіксував бойову нічию 1:1.

У Запоріжжі завдяки голу Віталія Старинського і «дублю» Микити Воронцова «Альянс-СНАУ» з рахунком 3:2 переміг КПУ-Спартак».

Відкритий чемпіонат міста Суми з футзалу стартує в обласному центрі у найближчий уік-енд. На старт турніру виходять двадцять дві команди, які на першому етапі поділені на дві групи. На цьому етапі команди зіграють в одне коло. Після цього п’ять кращих команд груп у двоколовому турнірі з «золотими» очками у два кола розіграють медалі вищої ліги. За аналогічною схемою команди, які в групах посядуть місця з шостого по одинадцяте, поборються за призові місця першої ліги. Нагадаємо, федерація футзалу міста Суми новий футзальний рік відкрила традиційним турніром- «Кубком Сергія Кізєєва». У фінал – турніру пробились «СКІФ» та «Food Center jr».  Дата та час фінального поєдинку будуть визначені пізніше.