Футбольний “Кубок патріотів” розіграли у сумах

На полі футбольного центру «Барса» у Сумах розіграли медалі «Кубку патріотів» серед студентських команд.

Другий ігровий день турніру матчем за «бронзу» відкривали команди сумського аграрного та столичного торговельно-економічного університетів. Кияни у минулому році здобули головний трофей турніру. У цьому, обігравши сумчан з рахунком 5:1, здобули бронзові медалі. У головному матчі турніру на полі зустрілись студенти сумського державного та запорізького Класичного приватного університетів.

На початку першого тайму запорізька команда повела у рахунку, наприкінці – подвоїла свою перевагу.

У другому таймі не змогла забити ні одна, ні друга команди і матч завершився перемогою запорізького «КПУ-Спаратк» з рахунком 2:0.

«Були впевнені, що зможемо перемогти. Так, були у нас певні труднощі зі складом, травмовані футболісти. Але знаєте, оця молодь у нас – середній вік 18,5 років цієї команди. Молоді хлопці, але така самовіддача. Я дуже дякую їм, що з цією самовіддачею ми змогли взяти цей престижний кубок», – говорить головний тренер запорізького “КПУ-Спартак” Олег Лутков.

“Дуже важко програвати таку фінальну гру. Мабуть, вчорв ми коли виграли подумали, що зробили все, аби бути першими. Тому, не налаштувалися мабуть. Десь і сил віддали багато”, – сказа після гри наставник сумчан Сергій Песоцький.

Таким чином команда СНАУ завершила турнір на четвертому місці, кияни з торговельно-економічного університету з «бронзою», сумські «політехніки – зі «сріблом», а золоті медалі і «Кубок патріотів» здобули запоріжці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь