Футзальна команда СумДУ увійшла до числа десяти колективів, що починаючи з осені виступатимуть у вітчизняній Екстралізі

Це – найвищий футзальний дивізіон України. У сумському клубі ще не вирішили, де гратимуть домашні матчі, але запевняють: боротися будуть з усіма.
У 2009-му економічне становище в країні змусило футзальний клуб «СумДУ» понизитися в класі. Тоді вищу лігу «студенти» змінили на першу. Час минав…. За п’ять років університет підготував не тільки тисячі спеціалістів для різних галузей, але і нове покоління гравців для своєї команди. Разом з освітнім дипломом вони отримують шанс здобути футзальний атестат зрілості – зіграти в Екстралізі, в яку Суми повернулися.
До старту нового чемпіонату в Екстралізі залишається місяць. Часу на повноцінну підготовку обмаль, каже тренер сумчан. Займатись «студенти» будуть в рідному залі. І винятково профільною підготовкою. Заплановані щоденні тактичні та технічні заняття. Зігратися між собою повинні встигнути і четвірки виконавців.
У ході тренувального процесу і підготовки до нового сезону «студенти» проведуть ряд спарингів з луганським «ЛТК», який також готується до сезону в Сумах. Старт Екстраліги ж намічений на початок вересня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь