Геопортал містобудівного кадастру запрацював у Сумах

Геопортал містобудівного кадастру. Такий веб-додаток розробили в  Сумах. Побачити його можна на сайті Сумської міськради у вкладці містобудівна документація. Там є інструкція щодо користування додатком.  Є місцевим аналогом кадастрової карти України.

“Містобудівний кадастр  – це більш широкий спектр інформації щодо забудови населених пунктів. Розміщено в якості слоїв чинний генеральний план, чинний план зонування територій, схема планувальних обмежень, які діють на території Сум, також історико-архітектурний опорний план, який регламентовано забудову в центрі міста”, – говорить Анатолій Моісеєнко, начальник відділу управління архітектури та містобудування Сумської міськради.

 Розроблювали цю карту протягом року. Наразі вона працює в тестовому режимі.

“Це не обов’язок його створювати, а право міста його створювати. У нас є стандарт 2013 року. там є великий перелік даних, які мають бути в містобудівному кадастрі. Якщо порівнювати з цим стандартом – то тоді можна сказати, що наповнений він менше ніж на 1 відсоток. А якщо порівнювати з точки зору того, що треба дійсно місту  – то не можна ні з чим порівнювати. Треба велику кількість аналітики туди прив’язувати, – говорить експерт ГО “Офіс ефективного регулювання”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь