ГК «СумДУ» стартував у Вищій лізі

У Сумах стартував гандбольний сезон. ГК «СумДУ» у першому турі чемпіонату України Вищої ліги, вдома приймає ГК «Одеса». Перша гра відбулась сьогодні на паркеті легкоатлетичного манежу.

Обидві команди цією грою відкривали сезон. Одесити тренувалися разом – два місяці. До Сум приїхали новачки та ветерани.

Михайло Щукін, головний тренер ГК «Одеса», каже: «Не виходили тренувальні ігри, спаринги. А ціль була одна – поновити гандбол в Одесі. У нас там є одна команда «Портовик» з Южного та це все ж область. Що з цього вийде, я думаю, ми побачимо вже до нового року. – А які цілі ставите для команди на сезон? – Я цілі не ставлю зазвичай. У нас ціль одна – вигравати у кожній грі».

СумДУ тренувалися на передсезонному зборі, під команду спеціально не готувалися.

Роман Галенін, тренер ГК «СумДУ», говорить: «Команда – новачок. Деякі моменти ми знали у команді та не повністю, не досконально. Сьогодні я думаю, ми їх побачимо та зіграємо якомога краще. Ребята пройшли фізичну підготовку. Цілі – ми завжди ставимо високі, але виходить їх досягати чи ні – буде видно по ходу сезону».  

Гра розпочалася з атаки гостей. Вони й забили першими. Утім господарі відповіли влучним кидком у наступній атаці. Спочатку йшли рівно та потім «політехівці» відпустили опонентів на три м’ячі, поступово скорочуючи відставання. Під завісу першої половини гри – «СумДУ» вийшли вперед 13:12.

У другій 30-хвилинці гості жорсткіше грали у захисті, тож атаки сумчан ставали довшими. Протягом всієї гри йшли рівно. Переможця першої зустрічі визначили під кінець. У підсумку, 25:29 – домашня перемога сумчан.

Друга гра здвоєного туру відбудеться завтра, 14-го жовтня, о 10-й годині.

Жіночий колектив «СумДУ» розпочав сезон паралельно виїзною грою, проти київської команди.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь