Голова Сумської ОДА показав лист про згоду на поставку газу машинобудівному об`єднанню

За кілька днів третину будинків міста Сум опалюватиме Котельня північного промвузла – про це на брифінгу в облдержадміністрації нам повідомив Микола Клочко. На підтвердження такого висновку показав лист щодо поставки газу для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» із підписом директора ТОВ «ГК «Інвестсервіс», в якому підприємство-постачальник комерційного газу не заперечує про надання палива Акціонерною компанією.

“НАК «Нафтогаз» дасть і вже підготовчі роботи можуть бути зроблені, два – три дні. Якщо чесно то це два дні максимум, але розуміючи, що там можуть бути нюанси може бути 3-4 дні. Сподіваюсь, за два три дні місто на вихідних, щоб мали люди тепло»? – говорить Микола Клочко – голова Сумської облдержадміністрації.

Нагадаю, вчора у Києві відбулися переговори між власниками Сумського машинобудівного об’єднання та представниками міської та обласної влади щодо отримання Котельнею північного промвузла газу для опалення третини Сум. Як зазначив міський голова вранці 31 жовтня, за його інформацією, це питання має вирішитись 1 листопада.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь