Готуються ремонтувати тролейбуси


«Електроавтотранс» уклав договір на ремонт  компресорів для своїх тролейбусів. Сума, яку планують витратити на ці цілі, – 100 тис. грн. – по 10 тис. на один агрегат. Замовили ремонт насосів для тролейбусів Богдан і ЛАЗ.

Олександр Король, начальник служби рухомого складу КП «Електроавтотранс»: “В договорі написано Богдан, Лаз, но ці компресора, вони підходять на всі типи рухомого складу, і на ЗІЛи на старі, і на ПМЗ. На ЛАЗах уже компресора служать по 7 років, уже їх треба ремонтувати, на Богданах уже на трьох  гарантійний срок закінчився і тепер ми їх не можем ремонтувати за счет гаранти. Через шо ми цей договір заключили наперед, шоб знать,  если буде виход з ладу компресору, шоб його можна було терміново відремонтувати”.

Ремонтуватиме обладнання ТОВ «Пневмотехсервіс». Воно – переможець аукціону. Знаходиться фірма у Сумах. Її директор – Кирило Параскєв – телефоном нам повідомив – для нього нема різниці – що брати в ремонт.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТОВ «Пневмотехсервіс» зареєстровано у січні 2011 році, статутний фонд – 941 грн. Основний вид діяльності – оптова торгівля машинами та устаткуванням, ремонт і технічне обслуговування машин і устаткування промислового призначення…//Зазначу,

Нині у парку «Електроавтотрансу» 68 тролейбусів, із них марки ЗІУ 1987 – 2006 років випуску 45 одиниць; марки ПМЗ 1994-2008 років – 9 одиниць : ЛАЗіз 2009 року – 2, Богданів 2015 року випуску – 12. Щодня виходить на лінію 45 тролейбусів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь