Гроші для паліативних хворих збирали на благодійній виставі

10 листів, надісланих Богу. У Сумах вперше показали благодійну виставу «Оскар і Рожева пані». Це історія, де головні герої порушують питання про паліативну допомогу. Зокрема, для дітей.

Цей арт-проект існує вже понад двох років. Всі виручені кошти протягом цього часу будуть спрямовані виключно на допомогу дітям.

Історія про невиліковно хворого 10-річного хлопчика – ожила на сцені театру імені Щепкіна. Йому лишається жити два тижні й до нього приходить Рожева Пані, посередник між Богом і людиною. Її зіграла Ірма Вітовська.

Ірма Вітовська, актриса, каже:  «Оскар і РожеваПпані – проект вдалий з точки зору просвіти. Поліативна допомога – тепер знають це слово всі, його розуміють. Ми зібрали близько 1 мільйон 200 тисяч гривень. Це кошти, які пішли на допомогу й лишилися у кожному місті, більше, менше в залежності від збору й цільового напрямку».

У кінці вистави хлопчик помирає. А до цього він, за порадою Рожевої пані, пише листи Богові – один день – одне послання….

Цю виставу покажуть ще у чотирьох містах: Тернополі, Миколаєві, Херсоні та Ужгороді.

Під час вистави працювали дві громадські організації – клуб «Шанс» і «Джерело життя». За підсумками арт-акції зібрали 5 тис 448 грн. Їх передадуть також громадській організації «Батьки онкохворих дітей». За них мають придбати необхідні медикаменти для пацієнтів сумської обласної дитячої лікарні.

Надія Лисенко, заступник начальника охорони здоров’я сумської державної адміністрації, говорить: «Дійсно з дітьми зараз проблема в нашій області, й в усій Державі. У зв’язку. Невідповідність Законодавчої бази до потреб, стану здоров’я в цілому всієї області. 20 дітей потребують цієї допомоги,про яку йде мова сьогодні. Тому не можна сказати, що наші діти залишені без уваги».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь