«Хода за свободу»: сумчани організували акцію проти торгівлі людьми

Її учасники, одягнувшись у темний одяг, з кульками і плакатами пройшли центром міста: від площі Незалежності до торговельного центру «Мануфактура», щоб привернути увагу до проблеми торгівлі людьми.

«Торгівля людьми – це сучасне рабство, з ним потрібно боротися, попереджати людей про те, щоб вони не потрапляли в ситуацію, яка може це спричинити. Щоб люди, коли працевлаштовуються, були обачними  і розуміли,що це може позбавити їх волі, життя», – розповіла учасниця акції Олена Родінка.

 «Ми навчаємось в СумДУ  на спеціальності «соціальна робота», і нам запропонували прийти, і, оскільки це дуже близько до нашої майбутньої професії, ми вирішили підтримати цю акцію», – поділилася учасниця ходи Юлія Якущенко.

 «18 жовтня відначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Сьогоднішня акція – мовчазна хода за свободу – спрямована на те, щоб привернути увагу людей на це ганебне явище. Наймати робітників на роботу  і зачиняти у приміщені – це торгівля людьми, користуватись послугами хатньої робітниці і не платити їй – це торгівля людьми, наймати жінок на ресторанний бізнес, коли вони потрапляють до рабства,- це торгівля людьми», – розповіла співорганізатор акції Людмила Мусіяка.

Ідучи вулицями міста, люди тримали в руках кульки з числом «527». Ці цифри – номер телефонної лінії, на яку можуть зателефонувати люди, що зіштовхнулися з проблемою торгівлі людьми.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь