Хокей на траві, легка атлетика та біатлон у спортивному дайджесті

Європейська федерація хокею на траві затвердила місця проведення міжнародних змагань у 2018 році. Розіграші кубків європейських чемпіонів Трофі відбудуться 18-21 травня, Чемпіон України серед чоловіків «ОКС-ШВСМ» із Вінниці зіграє у Відні (Австрія). Жіночий чемпіон – «Сумчанка» – гратиме в ірландському Дубліні. Суперниками наших дівчат будуть англійський «Холкомб», білоруський «Рітм» і чеська «Славія». У цьому році підопічні Світлани Макаєвої посіли в дивізіоні Трофі шосте місце.

У Дніпрі стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002-го року народження та молодші. У спортивні ходьбі на  3 000 метрів у юнаків «срібло» здобув представник Сумщини Микола Рущак. Сумчанин Іван Купач замкнув першу десятку. Руслан Лазоренко фінішував тринадцятим.  У дівчат п’єдестал «окупували» представниці Волині, а сумчанка Маргарита-Лілія Ольховик фінішувала дев’ятою. Валентина Авраменко стала третьою в метанні диску.

На чемпіонаті України з літнього біатлону в Чернігові п’ятниця – день відпочинку. А на вихідних на вболівальників чекають чотири гонки – переслідування та мас-старти у жінок і чоловіків. В Чернігові сумчани вже виграли «золото» у змішаній естафеті. Сумчанка Юлія Журавок стала другою в спринті.