Хокеїстки готуються до литовських матчів

Сумчанки-гравці збірної України з хокею на траві готуються у Сумах до нових міжнародних матчів. Вони повернувшись з Польщі, де провели три товариські матчі.

Сьогодні основа збірної команди України по хокею на траві готуються до матчів світової серії. Тренуються на полі стадіону у парку «Казка» в Сумах. Після повернення з Польщі дівчата мали один день відпочинку. Під час польського вояжу підопічні Світлани Макаєвої провели три спаринги. Перший із командою Польщі програли (0:2). Після чого була перемога (2:0) та нічия (2:2). Дві Євгенії – Мороз і Керноз – не перший рік захищають кольори «Сумчанки» та збірної України». Вважають причина тієї «польської» поразки – довгий переїзд і спека.

«Мабуть можна було не програвати. Ми були трішки, на мій погляд, трішки втомлені бо була важка дорога в такій спеці. Ми прїхали – було 35-ть градусів у Польщі», – говорить Євгенія Мороз.

«Ми виходили і грали, старалися виконувати те, що нам говорила Світлана Миколаївна. Було важко в першу гру, тому, що ми тільки-но з дороги були. І це дає про себе знати. І плюс ще спека була. На наступний день ми вже відпочили були і трошки спека спала. Нам якось додалися сили і ми таки змогли довести, що своїм складом ми можемо боротися і перемога може бути у нас в кишені», – говорить Євгенія Керноз.

Наставник дівчат – заслужений тренер України Світлана Макаєва – результатами польської поїздки задоволена: «Поїздкою дуже задоволена. Найголовніше завдання на останньому етапі – це підбір гравців. І головне – зіграність гравців. Тому наші «легіонери» не приїжджали. Була можливість ще раз перевірити запасних. Найголовніше – зіграти на великому стандартному полі».

Найближчими днями «збірниці» готуватимуться у Сумах до литовських матчів «Світової ліги», де крім господарок суперницями наших дівчат будуть команди Уельсу, Чехії та Туреччини. . 21-го серпня у Литві збірна команда України стартує на першому етапі світової серії. Аби проходити далі нашим дівчатам. Потрібно посідати місце у першій трійці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь