Хресною ходою пройшли прихожани Української православної церкви Московського патріархату

Хресна хода Української православної церкви Московського патріархату до Дня Пресвятої Богородиці пройшла у центрі міста. Хода рушила від Свято-Преображенського собору до Покровської площі. Біля Свято-Покровської каплиці відслужили молебень.

Учасники Хресної ходи зазначають,  що прийшли “попросити у Бога милості, спасіння”, “адже це велике свято,  тільки Богородиця нас любить і ми її любимо”.

Тим часом, навпроти, біля пам’ятника Івану Харитоненку, інша акція, звідти лунає музика. Учасник цієї акції Олександр, прокоментував:”Проти московської церкви, яка дурманить народ; ганьба нашим керівникам, які дозволили цю ходу”. Інший учасник повідомив,  що це інформаційна акція;  музика лунає,  бо вони  теж святкую”.

Сотні правоохоронців із Нацгвардією забезпечують порядок.

Володимир Бабич – заступник начальника ГУ Нацполіції України в Сумській області:”Сьогодні залучено більше 100 співробітників як поліції громадського порядку, так і Нацгвардії в тому числі , патрульної поліції інших підрозділів, для забезпечення безпеки; вжились ряд превентивних заходів”.

Цю Хресну ходу не підтримав виконком Сумської міської ради. Голосували за неї 20 вересня. «За»  проголосували 5 із 10 членів виконкому. Основним мотивом, через який не підтримали таке рішення, – збіг у часі та місці проведення кількох заходів різного спрямування та різні погляди їхніх учасників.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь