Імітація ДТП з чотирма постраждалими: сумчан навчали, як допомогти травмованим в аварії

Захід у середмісті Сум організували представники обласного осередку «Товариства Червоного Хреста України» спільно з патрульними поліцейськими.

Спочатку показали перехожим, як правильно виконати серцево-легеневу реанімацію. Після наочної демонстрації бажаючі закріпили навички на практиці. Своїми враженнями поділилася сумчанка Діана Власова: «Я – майбутній водій, мені це було дуже корисно, буду застосовувати».

Кожного року у Товаристві Червоного Хреста змінюють тематику цього заходу. Нині обрали тему ДТП, – говорить голова сумського осередку Товариства  Ігор Шаповал:

«Ми хочемо показати, як відбувається пригода, який алгоритм у разі, щоб вони могли запам’ятати, і  в разі, якщо вони стикаються  з такою проблемою на дорогах, вони були більш-менш інформовані, підготовлені».

Співорганізатори акції – управління патрульної поліції Сум. Допомагають волонтерам з майстер-класами та моделюванням аварійних ситуацій. Про важливість подібних занять говорить інспектор Олег Штань: «Служби порятунку чи поліції не одразу можуть прибути на місце аварії, і якщо людина орієнтується, що робити, – це може врятувати життя постраждалим. Ці курси повинні бути, люди повинні цим цікавитися».

Наступний майстер-клас – відпрацювання дій у змодельованій ситуації: автомобіль збив велосипедистку, постраждалих – четверо: водії авто і двоколісного та двоє пасажирів.

З 1 січня до початку серпня цього року в Сумах зафіксували 584 аварії, 118 – з постраждалими. У ДТП загинула одна людина, 160 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь