Іноземні студенти мітингували через некоректні питання

Мітингували через некоректні питання у тестуванні «Крок 2». Сьогодні, 24 травня, іноземні студенти медичного інституту СумДУ скандували біля адміністративного корпусу. За їхніми словами, питання, які були у тестах – не були у програмі навчання.

Абед Салах, студент, говорить: «У цьому році був “Крок 2” дуже складний. Там були питання близько 30 про вакцинацію, про які ми нічого не знали, ми ніде не вчили. Вони нам не дали ніякого джерела»
Потім іноземні студенти пішли до кабінету директора медичного інституту СумДУ, Андрія Лободи. Там вирішили написати листа до Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України.
Тестування “Крок 2” містить 200 питань та не перескладається. «Крок 2» у Сумах іноземні студенти складали 22 травня. Це 114 осіб. Результати ж вони отримають через два тижні.

Коли були внесені зміни до переліку тестових запитань? З яких підстав та чому були внесені зміни? Та чи відповідали нові тестові запитання затвердженій раніше програмі. Ці питання ми надіслали до Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України, відправили їм офіційний запит. Наразі чекаємо відповіді. А завтра, 25 травня, з візитом до Сум приїде виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. І відповіді на ці питання ми будемо намагатися отримати від неї.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь