Інтерактивно-екологічну екскурсію організували для учнів школи № 5

Інтерактивно-екологічна екскурсія. Її організували для учнів сумської школи №5 у рамках проекту «Соціальна сумка». Цей проект стартував у обласному центрі. У його рамках планують спортивні, розважальні та освітні заходи. Фінансує проект Міжнародна організація з міграції. Організатори:  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Палац дітей та юнацтва та ГО «Саморетяни».

Віта Чмиленко, вчитель географії Сумської ЗОШ № 5: “У стінах нашого закладу навчаються діти різних національних меншин, діти, які сповідають різні релігійні конфесії, наша задача об’єднати, згуртувати і навчити їх гармонійно спілкуватися через любов до природи, адже наш заклад це периферія міста і дотик із природою дуже близький”.

Екскурсоводами стали самі учні. Перша локація – стартова, це сумська школа №5. Далі рушили лісом, друга зупинка – «Куточок відпочинку» та розповідь про роль природи у житті кожного.

Екскурсія «Екологічна стежини» включає в себе 8 точок, фінальною є живий куточок біля сумського лісгоспу, загальна протяжність маршруту приблизно 2 км.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь