Інтернет як осередок сепаратизму

Там заявляють про себе ті, хто не виніс досвід Східних областей, хто мріє жити у федерації, кого не лякають, а, навпаки, приваблюють «зелені чоловічки». Наша героїня бачила на власні очі – до чого призводять так звані «народні республіки».
Лілія жила в Донецьку з народження. Там знайшла улюблену роботу, коханого чоловіка, народила сина. До початку повстань сім’я Гафурових жила нормально. Та до Сумщини переїхала не від хорошого життя.
У всесвітньому павутинні заплуталася й так звана «Сумська народна республіка». Майже 400 сотні членів, зухвалі вислови, заклики до розколу. Чи не варто занепокоїтись? У Службі безпеки запевняють – кожен із таких «республіканців» під прицілом закону.
Відомство вже «попередило» понад 10осіб, яких підозрюють в сепаратизмі. У кількох випадках – відкрили кримінальні впровадження. Невже вони є й серед наших знайомих?
А от у Лілії такі знайомі є – які підтримали дії днр-івців. Точніше, були. Стосунки з ними розірвала… На новому місці Гафурові живуть в родичів. Та хочуть орендувати окрему квартиру. З роботою вже владналося. У Сумах Лілія продовжить займатися журналістикою.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь