Іра Ігнатенко, яка дивом вижила після аварії, тепер потребує реабілітації

Відправляють на реабілітацію. За тиждень до санаторію переведуть 19-річну Іру Ігнатенко, яка у вересні минулого року потрапила в аварію під селом Верхня Сироватка й майже місяць перебувала у комі. Чотири місяці дівчина лікується у Сумах – тут їй зробили першу операцію – видалили гематоми з мозку. Більше нічим зарадити не можуть.

Віта Ігнатенко, мама травмованої дівчини говорить: “Доставили її у тяжкому стані, вже як тоді вияснилось, травми були несумісні з життям, зараз кращий стан у неї, але вона ще важка”.

Завідуюча неврологічним відділенням СЦРЛ Надія Жиленко зазначила: “Вона не розмовляє, хоча вона при свідомості, у неї не роблять руки і ноги, і вона не може сама харчуватися, ще у неї залишилась значна спастика, що значно ускладнює лікування; буде необхідна операція по закриттю дефекту кістки, там де їй робили гематому, вона поки не закрита, у такому стані не можна її поки що робити; ми перебрали багато санаторіїв, але поки що в такому тяжкому стані  погодився лише санаторій Роща під Харковом”.

За словами мами, родина витратила на лікування близько 100 тис. грн, на реабілітацію потребують ще майже стільки ж. Через те, що батько дівчини  – учасник бойових дій, частину препаратів надали безкоштовно. Втім на подальше лікування у сім’ї грошей немає.

Нагадаю, аварія сталася 9 вересня під селом Верхня Сироватка. Іра та її подруга були у салоні легковика, водій якого врізався у припарковану вантажівку. Наразі досудове слідство завершене, водій “Ланосу” повність визнає своє провину, причиною аварії назвав те, що він відволікся, – повідомив Володимир Крупецьких, старший інспектор відділу комунікації ГУНП в Сумській області.

Якщо ви маєте можливість допомогти родині Ігнатенків, реквізити для перерахунку грошей:Карта Приватбанку 5168 7573 3743 6655 Ігнатенко Віта Степанівна.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь