Кандидат на голову Дубов’язівської ОТГ запрошував на чаювання пенсіонерів

Підкуп виборців. У цьому звинуватили кандидата на голову  Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади Артема Журиду. Підставою стало запрошення на чаювання, що повісили біля місцевого бару разом із фото кандидата. Побачила його і відзняла на фото позаштатний кореспондент газети «Сумщина» Інна Панченко.

Інна Панченко, позаштатний кореспондент газети «Сумщина»: “До цього роздавав висівки, зерно усім пенсіонерам. Тепер уже так, не ховаючись, відкрито, запрошує на безкоштовний чай, якщо він такий гарний кандидат, чого він не робив цього раніше. На чаюванні там безпосередньо жителі кажуть також роздавав продовольчі набори, для бажаючих і алкогольні напої.”

Артем Журид такий факт заперечує :”Сьогодні була поліція; поліція приїхала, всі виборці були на місцях, пояснили, ні одному з людей ми нічого не роздавали, крім того, що дали людям попити чаю, бо в барі було дуже холодно”.

Голова місцевої Дубов’язівської територіальної виборчої комісії Наталія Селезень повідомила, що, доки офіційних повідомлень про факт підкупу вона не отримувала, і реагувати ніяк не може.

Ірина Стегній – координатор громадянської мережі “Опора”, повідомлень про подібні ситуації також не отримувала, тепер зробить перевірку.

Юрист Ольга Коцюруба повідомила :”Є різні види підкупу, є дозволена роздача, якщо це агітаційна продукція, продукти і ось такі різні речі, на мою думку, не є агітаційною продукцією, тому в цих діяннях є ознаки непрямого підкупу виборців; не можна ствердити якесь порушення, доки його візуально не побачила, бо кандидати, особливо, які мають гроші, вони консультуються з юристами і намагаються зробити так, щоб оминути закон і використати це на свою користь”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь