Картини-подарунки для учасників бойових дій представили у Сумах

Картини-подарунки для бійців. Такі сьогодні представили у Сумському Центрі обслуговування учасників бойових дій. Одну з них подарували військовослужбовцю Євгенію Зінов’єву: « Ну це пам’ять. Ми дуже вражені і я щиро вдячний художникам не тільки за свою картину, а й за тих товаришів ( 50% усіх картин – намальовані мої товариші) Я думаю, всі дуже вдячні, що нас не забувають, пам’ятають, дуже приємно».

Портрети учасників бойових дій – результат роботи сумських художників. Малювали їх для виставки до Дня Незалежності, яка відбулась два місяці тому в художній галереї. Усього представили 11 картин. Художник Микола Жулінський розповів: « Нам представили фотографії, які були просто в наявності і ми потім зібрали, на правлінні подивилися і художники розібрали кому що припало до душі який портрет і почали працювати. Чому саме цю фотографію вибрали і цей образ? – Складно так відразу двома словами сказати.. По духу.. Глянув, ця людина мені якось по духу близька і тому я відчув, що можу зробити її так, як я хочу»

Фото для картин художники отримали в Сумському центрі обслуговування учасників бойових дій, розповів директор центру Олександр Мордванюк: «Це хлопці з усієї України: як добровольці, так і військовослужбовці. Критеріїв до відбору взагалі ніяких не було, таким випадковим набором.. Є і солдати і сержанти і офіцери у званнях полковника. І військовослужбовці, які служать, добровольці, які вже звільнені. На жаль, сьогодні лише один зміг прийти. Хтось працює, хтось знаходиться в інших містах, дехто продовжує ще воювати»

Усі картини будуть знаходитись у Центрі обслуговування учасників бойових дій, поки їх не заберуть ті, хто на них зображений

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь