Катя Конвісар потребує допомоги для лікування після аварії

10 жовтня минулого року на Охтирщині автомобіль родини Конвісар протаранила інша автівка. Тоді травмувались мама і півторарічна дитина, що були в салоні легковика. Найважчі наслідки дістала дівчинка – їй майже відірвало голову.

Зараз Каті – 2 з половиною роки. Дитина може пересуватися тільки з допомогою спеціального жорсткого каркасу. Нижня частина тіла у неї не діє. Лікар говорить, що з такими травмами дівчинка могла і не вижити.

Позаду у Каті – 25 днів критичного стану, потім – рік операцій та реабілітації. Більше вітчизняні лікарі запропонувати нічого не можуть. Надію дають китайські медики. Аби ті взялись допомогти, родині слід мати 25 тисяч доларів. Поки назбирали близько 150 тисяч гривень – це п’ята частина всієї суми.

 «У Китаї будуть підселяти стовбурові клітини новонародженого немовляти. Як нам пояснили китайські фахівці, ці клітини відтворюють пошкоджений орган при введенні в організм. З 25 вересня по 25 грудня вони нас чекають. Ми спілкувалися з батьками дітей, які проходили подібне лікування в цій клініці, говорять, у нас гарні шанси» – розповів тато Каті Костянтин Конвісар.

 Зараз події того дня розбирають у Охтирському міськрайонному суді. Останнє засідання у відбулось 31 серпня. В Ухвалі зазначено, що до 5 жовтня повторна експертиза у Дніпропетровській психлікарні має дати відповідь щодо осудності обвинуваченої особи.

 

Чи провели дослідження, та які його результати, в охтирському суді нам телефоном повідомити відмовилися. Ми надіслали інформаційний запит. Поки не маємо і коментарів сторони обвинуваченого – адвокат, який представляв інтереси цього чоловіка у суді 31 серпня, вже не є захисником водія, що протаранив авто родини Конвісар. Нового адвоката ще не призначили. Це мають зробити за клопотанням обвинуваченого. Зараз він – у Дніпрі, в стаціонарі психлікарні. Дата наступного судового засідання невідома – її визначать після отримання результатів експертизи на осудність.

Реквізити для допомоги Каті:

 № рахунку

5168 7573 3761 7502 Костянтин Конвісар

 Тел. 068 065 56 62  – тато Каті

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь