Керівник охоронної фірми, машину якого розстріляли в Роменському районі, у стабільно важкому стані

Про це нам повідомила заступниця головного лікаря Роменської ЦРЛ Лариса Жидкова.

“Стабільно тяжкий стан. Хворий знаходиться у реанімаційному відділенні. Йому зробили операцію”, – розповіла вона кореспондентам UA:Суми телефоном.

За інформацією Нацполіції Сумщини, за фактом події відкрили кримінальну справу, стаття “замах на вбивство”. Чоловік, якого поранили – житель Ромен, йому 42 роки.

Прес-секретарка прокурора області Наталя Науменко говорить: слідство опрацьовує дві версії того, що сталось.

“Злочин скоєний у темну пору доби, відтак, зловмисник міг не знати, скільки осіб перебуває в автівці – перевіряємо саме версію того, що, можливо, його об’єктом були також  інші співробітники цього товариства. Розглядається декілька версій. Серед основних – це професійна діяльність потерпілого. Також не виключаємо особисті неприязні стосунки з якоюсь особою”, – сказала Наталя Науменко.

Розстріляли авто керівника Східної філії ТОВ “Секьюрайті” 23 жовтня близько 18:30 у селі Герасимівка Роменського району. У машину влучили 18 куль.

ТОВ “Секьюрайті” займається охороною нафтопроводів на території Сумської, Полтавської та Чернігівської областей. На підприємстві впродовж 24 жовтня подію не коментували – за відсутності директора на місці.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь