Книгу «Перехрестя» презентував  сумчанин Євген Положій на 25 книжковому форумі у Львові

У середу у Львові відкрили 25 книжковий форум. Сьогодні свою книгу там презентував сумський письменник Євген Положій. Він телефоном напередодні розповів про власну книгу, а також – поділився враженнями від перебування на заході:

 «Буду показувати книжку «Перехрестя» – це збірка новел, віршат, оповідань, есеїв. Це все друкувалося, але є і нові, є і переклади, зібрані із різних видавництв. Разом з Андрієм Курковим, у нього роман «Сірі бджоли».  Я був дуже вражений, дуже мало людей до обіду, був доступ до яток з книжками і це суттєво вплинуло на мій гаманець. Я накупив повний ящик книжок, і вже відправив його додому кур’єрською доставкою, тому що носити це все реально ще один чемодан брати із собою”.

 

Цьогоріч за підрахунками організаторів майже двісті п’ятдесят тонн книжок. Свої новинки презентували 260 видавництв, а автори – близько півтисячі нових книжок. Основна тема дискусій цього року – “Ринок свободи”.

 «На першому Форумі ми ставили собі амбітну мету цивілізувати книжковий ринок України, на жаль, ми ще цього не досягли, але ми дуже стараємося. + Літературні фестивалі, ярмарки вони є доволі консервативними. Але я дуже тішуся, що у нас відбуваються тематичні кластери, що ми маємо можливість дискутувати на дуже складні теми, бо все більше інтелектуалів, авторів долучається до цих дискусій», – розповіла президент Книжкового форуму Олександра Коваль.

 

Сьогодні в межах форуму відбудеться ніч поезії та музики. А офіційне закриття цьогорічного бук форуму заплановане на неділю, 23 вересня.

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь