Колишнього освітянина підозрюють у службовій недбалості


Колишнього начальника відділу освіти Сумської РДА підозрюють у службовій недбалості. За словами Володимира Мороза,  заступника керівника Сумської місцевої прокуратури, посадовець  несвоєчасно сплатив за роботи з ремонту  системи опалення в навчальному закладі селища Хотінь. Через  це бюджет Сумського району недоотримав понад  160 тисяч гривень.

 Володимир Мороз, заступник керівника Сумської місцевої прокуратури каже: «Він підозрюється в тому, що він не вжив всіх необхідних заходів до оплати виконаних робіт з ремонту систем опалення однієї зі шкіл району. За  договором  вони повинні були заплатити 380 тисяч гривень. Не було проведено своєчасно оплату, ця заборгованість не була закладена до бюджету на наступний рік і, як наслідок, судом через півроку було стягнуто вже на 160 тисяч більше, ніж було б, якби своєчасно сплатили ці гроші».

Дмитро Хохлов, колишній начальник відділу освіти Сумської райдержадміністрації говорить: «Я знаю, що висунута підозра мені 16 числа. Хто вислав, я ще не знаю. Кошти я сам не виплачував, ми подали на сесію, сесія прийняла рішення і ми підрядчику заплатили. А тепер підозра мені в тому, що державні кошти переплачені підрядчику. Прийняті рішення були не особисто мною. Кошти виділилися сесією, депутати проголосували, я заплатив через відділ освіти і вони були заплачені».

Якщо вину посадовця доведуть, йому загрожує  позбавлення волі від 2 до 5 років. Також заборона займати певні  посади на строк до 3 років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь