Команда СНАУ поступилась чемпіону

Сьогодні у Сумах на полі стадіону аграрного університету команда СНАУ відкрила сезон чемпіонату України з футболу серед студентів.

У гості до сумчан завітав чинний студентський чемпіон – команда КНТЕУ-Меркурій з Києва.

Стартові нулі у цьому матчі протримались 30-ть хвилин коли голом у ворота сумської команди відзначився киянин Олександр Безпалий. Такий рахунок – 1:0 на користь гостей – протримався майже до фінального свистка головного арбітра матчу. На останній хвилині гри подвоїв перевагу київської команди Ігор Яцковець. Після цього прозвучав сигнал про завершення поєдинку.

“Гарна команда СНАУ. Важке поле. В підсумку важка була гра, переїзд. Билися до кінця. Були нагоди, але і втрачали нагоди. Гарно, що так закінчилось – 2:0 це гарна перемога”. Так прокоментував гру головний тренер киян Олексій Яценко.

 

“Незадоволений, перш за все, результатом. В будь-якому випадку поразка – негативний результат. Навіть від такого гідного суперника. Багато що вдавалося. Хлопці достатньо добре виконували те, що я їм казав. Проте у футболі все вирішує виконавська майстерність. У суперника вона сьогодні була вища. Тому він, я вважаю, закономірно переміг”, – сказав пысля гри тренер сумчан Олександр Химченко.

 

У четвер у чемпіонаті стартує інший представник Сумщини у турнірі – «СумДУ» на «Барсі» прийматиме столичний «Легпром».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь