Комісія визначилась із кандидатом в очільники Сумської лікарні № 4

Обрали кандидата на посаду головного лікаря лікарні № 4 міста Сум. Претендували на цю посаду четверо. Впродовж трьох годин, кожен кандидат демонстрував комісії своє бачення розвитку лікарні № 4.
Три чоловіки та одна жінка. Серед претендентів педіатр і сімейна лікарка, два хірурги та лікар-уролог. Кожен кандидат мав 15 хвилин на презентацію.
Микола СНІЖКО, кандидат на посаду головного лікаря, сказав: «Покращення якості надання медичної допомоги населення міста й області, підвищення рівня обслуговування мешканців міста, області, покращення модернізація, матеріально-технічної бази закладу».
Вікторія АХТИРЦЕВА, кандидат на посаду головного лікаря, сказала: «Ми з нашим завданням впорались».
Володимир БЕЛАЙ, кандидат на посаду головного лікаря, сказав: «Основні моменти це безпека пацієнтів, це відношення між пацієнтами та лікарями».
Оцінювали шанси кожного 9 членів комісії з 11-ти, двоє були відсутніми. За підсумком набраних балів – 408 з максимальних 500 – здобув Андрій Сухомлин.
Юрій ПРЯДКО, голова комісії, повідомив: «Більшість кандидатів були досить сильними, але найбільш переконливим був Сухомлин Андрій Олександрович, і я вважаю, що його презентація була найбільш переконливою і достатньо висвітлювала його курс на подальші дії».
Андрій СУХОМЛИН, головний лікар лікарні № 4, сказав: «Щоб лікарня відбулась, лікарня стала потужним реабілітаційним центром, конкуренто здатним, потужним реабілітаційним центром та й виглядала досить пристойно на фоні наших сумських міських лікарень».
Стати до роботи чоловік має за місяць.
Нагадаю, це друга спроба провести конкурс на головного лікаря 4-ї міської лікарні. Попереднє засідання 8 червня не відбулось – не зібралась комісія. Вакансія з’явилась, бо попередній головний лікар – Василь Стефаник – звільнився, після того, як його звинуватили у перебуванні на робочому місці у нетверезому стані. Було це на початку березня цього року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь