Конкурсна комісія не визначила переможців серед сумських перевізників

Засідання конкурсної комісії було розпочате о 9 ранку. На розгляд комісії перевізники представили 41 пропозицію по 32-х лотах. Вони включають в себе 39 маршрутів загального користування.
Та одразу активісти почали вимагати припинити його до 7 березня. Перевізники висловили бажання продовжувати конкурс. 6 із 10 членів конкурсної комісії також підтримали це рішення. Як повідомив Олександр Соколов, громадськість мала бути повідомлена про конкурс за 30 днів, а не вчора.
Голова ГО “ВПО “Східний корпус” у Сумах Денис Сокур пропонував почекати два тижні – до 7 березня, коли Харківський апеляційний суд розгляне справу по суті про рішення виконавчого комітету про проведення конкурсу на маршрутні перевезення.
Начальник правового управління Олег Чайченко, попередив перевізників – 7 березня Харківський апеляційний суд розгляне справу по суті про оголошення конкурсу і може його відмінити. І час, і кошти витрачені перевізниками на підготовку документів буде втрачено. Громадський активіст Євген Кузьмичов, повідомив, що у всіх перевізників є порушення і вони не можуть бути допущені до конкурсу.

Після розкриття пропозицій і оголошення їх прилюдно, конкурсна комісія мала порадитись і визначити переможців у закритому засіданні. Та активісти не захотіли виходити.

Сергій Яковенко написав заяву до поліції, аби ті видалили із кабінету усіх, крім членів комісії. Виводити поліція нікого не стала – опитали та склали протоколи. Тож, близько 5 вечора комісія вирішила перенести засідання в інше приміщення, а результати пообіцяли оголосити о 10 ранку у понеділок, 27 лютого.

Нагадаємо, транспортний конкурс 21 грудня був відмінений через рішення суду.

Після ж засідання, як повідомив Олександр Мироненко, поліція затримала активіста Євгена Кузьмічова.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь