Конотопські трамваї сім днів не курсують містом

Без трамваїв. Цей комунальний транспорт тиждень не курсує у Конотопі. Причина – не виплата заробітної плати. Про це ми розповідали 6 червня.

У сесійній залі Конотопської міськради сім днів стоять 10-ть ліжок. За словами протестувальників, працівників комунального підприємства, вони приходять сюди у вечері, на них сплять вночі. Таким чином вимагають виплати заборгованої заробітної плати.

За словами голови профспілки конотопських трамвайників, акцію протесту підтримують близько 20 працівників комунального підприємства. 140 – участі в ній не беруть.

Григорій Коновал, в. о. директора КП «Конотопське трамвайне управління», говорить: «У нас заборгованість по заробітній платі – 734 тисячі, за енергозабезпечення – 2 мільйони 800 тисяч, податки 1 мільйон, кредиторська заборгованість – 260 тисяч. Наше вагонне депо відключене від енергозабезпечення». Григорій Коновал керує трамвайним управлінням тиждень. За його словами за останні два роки він п’ятий директор.

Конотопське трамвайне управління налічує 11 трамваїв. Кожного дня 10 із них мають виходити на лінії.

Окрім трамваїв комунальне підприємство «Конотопське трамвайне управління» опікується 4-ма автобусами. Вони їздять за 2-ма маршрутами. Це номер 10 та номер 16.
За словами мітингувальників, вони кожного дня перекривають дорогу у місті. Сьогодні, 15 червня, також улаштували таку акцію.

Сесія Конотопської міськради запланована на завтра, на 16 червня, у сесійній залі, де зараз стоять ліжка протестувальників. Питання бюджету планують розглядати.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь