Котельня північного промвузла почала подавати тепло населенню

Котельня північного промвузла почала подавати тепло населенню. Про це повідомив директор підприємства Микола Жовтобрюх: « Вчора, пізно ввечері був прийнятий газ, виконано розпломбування газових мереж котельної і сьогодні ми котельню включили в роботу, зараз в котельні працює котел, автоматика, все настроєно і нагрузку видаємо в мережі. Будинки зараз підключаються, це вже питання ЖЕКів і так далі»

« По території обслуговуючих організацій: «Форекс» – 22 будинки запущено, «Жилкомсервіс» – 25 і «Домком – 24. Всього – 71 будинок зараз запущено. Вони з теплоносієм, іде зараз регуляція і далі кожну годину добавляється по декілька будинків, ми продовжуємо виправляти цю ситуацію», – каже Олександр Лисенко, сумський міський голова.

Як повідомили нам мешканці будинку по вулиці Пролетарській, 52 і Робочій, 94 – надвечір батареї у них потеплішали. Нагадаю, газ Котельні північного промвузла надає Нафтогаз України. До вечора вчорашнього дня паливо Котельня не мала – через 19 млн  грн боргу перед постачальником комерційного газу. Перші 5 мільйонів гривень боргу  пішло з міського бюджету.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь