“Козацькі ігри” організували для сумських юнаків

Змагання на козацьку тематику організували для юнаків у Сумському вищому професійному училищі будівництва та дизайну до Дня Козацтва та захисника України.

Міцність та силу юнаків перевіряли у змаганнях «Козацька наснага». Учасники-дві команди по 8 хлопців. Перша-учні училища будівництва та дизайну, друга – кадетського корпусу.

Випробовування різні: починають із підтягування, лідирують хлопці з училища,  далі перевіряють хто більше разів підніме дві гирі по 16 кілограм. Влучність хлопців визначали стрільбою з гвинтівки.

Учасники змагань діляться враженнями.  Павло Радюков із кадетського корпусу зазначив, що хоче помірятися силами з людьми, які ще не вдягали військової форми, адже це розвиває силу духу та витривалість.

Учасник із команди  кадетського корпусу Олексій Онопрійча впевнений, що переможе їх команда, бо вони найсильніші. У свою чергу, Давид Полтавцев із училища, вважає, що переможе найсильніший. Хлопці зазначили,  що такі заходи треба проводити частіше.

У фіналі визначили переможців, ними стала команда Кадетського корпусу, їм дістається кубок, що назвали на честь Дня захисника України.

Сергій Сікірницький, директор Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну повідомив: “Ми започаткували кубок, який буде перехідним, ми першопрохідці, і надалі плануємо залучати більше навчальних закладів до такого заходу, тому що такі заходи виховують майбутнє покоління, патріотів і захисників нашої держави”.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь