«Культрозвідка»: Урбан Арт Фест

В Сумах з 29 червня – по 8 липня проходить Урбан Арт Фест.
За словами Урбан-арт фестиваль – це інтерактивний майданчик, який демонструє ідею залучення до процесу зміни міста не тільки професіоналів, художників, архітекторів, а й усіх небайдужих, у тому числі і дітей. Час проведення фестивалю збігається з Днем архітектора і присвячується цій професії.
В нашій студії на вихідних побувала Ольга Ковалевська, співорганізатор фестивалю Урбан Арт Фест, що вона нам розповіла – слухайте в інтерв`ю.

– Чи є якісь напрацювання, чи ви знаєте, з чого потрібно почати змінювати обласний центр?
– Ми поки що формуємо команду, яка буде це вивчати. Урбаністиці треба вчитись – це доволі складна дисципліна… В рамках даного фестивалю стартує серйозний проект ЦОД – це школа громадянської урбаністики. Вона триватиме кілька місяців. Будуть приїжджати спікери з інших міст. Буде сформована група, котра буде навчатись, дискусії лекції, все це буде в цій школі… Ця школа створена для тих, хто дійсно хоче щось змінити. Першим гостем школи буде художник урбаніст – Роман Мінін з Харкова, який нещодавно створював мурали в Брюсселі.

Нагадуємо, що фестиваль “Урбан Арт Фест” проходить з 29 червня – по 8 липня.
Пропонуємо вам анонс заходів, котрі мають відбутися наступними.
07.07
16:30 Зустріч-дискусія за участі всіх охочих взяти участь у Школі громадянської урбаністики та долучитися до урбаністичного руху в м. Суми (Центр освіти дорослих, Конгрес-холл СумДУ)
18:30 Презентація проекту Анастасії Левкової “Приватна урбаністика” (Книгарня Є)

08.07
Презентація проекту – прес-тур локаціями реалізованих об’єктів стріт-арту

09.07
Презентація школи громадянської урбаністики (Центр освіти дорослих), Роман Мінін

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь