«Культурний острів» поповнили вчора сім нових «жителів»

Учора в Театрі для дітей та юнацтва Сум відбулася шоу-презентація п’ятого арт-медіа проекту. Семи новим мешканцям символічного острову вручили дипломи.

 «Мене подають третій рік на цей проект, але минулого року одного голосу не вистачило, щоб я опинилась серед номінантів, а цього року я вже була обрана. Для мене це честь і радість. Це – культурне визнання в цьому місті. Я для міста старалася робити всі ці проекти, за які я отримую нагороду», – розповіла номінант Ольга Ковалевська.

 «Мене зробили лауреатом за виставу « Таїна буття», де я граю Івана Франка . Це несподівано, повністю несподівано, і, звичайно, приємно», – поділився номінант Вадим Шерстюк.

«Культурний острів» – це такий проект, який було засновано для того, щоб детально розповісти про людей культури в нашому місті. У нас сімка кожного разу, а не більше. Культурних людей ,звісно,більше. Ми обираємо випадковим чином сімку і розповідаємо про них, тому що люди живуть поруч і не знають, хто творить ноосферу Сумщини», – такі слова співзасновника арт-медіа проекту Ігоря Касьяненка.

Арт-медіа проект «Культурний острів» у Сумах заснували 5 років тому. Його мета – популяризація творчого ставлення до життя.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь