Київський художник представив власну графіку у Сумах

«Лінія – натхнення та драма» – так називається серія малюнків художника Бориса Єгіазаряна. Серед них – портрети, написані з пацієнтів з психічними розладами. Про одного такого розповідає художник:

«Я його малював завжди зі спини. Такі худі, виснажені руки. Пройшов час, він перейнявся довірою і показав обличчя. Рисунок, який в профіль. Здається, що він некрасивий, обличчя, знівечене болем та хворобою, але разом з цим вони красиві. Малював 2 місяці – і більше не зміг. Це було важко. Спочатку я радів, що вони радіють. Я віддавав їм своє здоров’я, свій захват, свою любов. Но я в них брав. Я йшов звідти з болем й переживанням за кожного. Через два місяці я втратив сон, я став неспокійним. Головний лікар сказав – тобі не можна більше малювати».

Таких малюнків – 12. Є й роботи з обгорілими краями.  Такими вони стали після пожежі, розповів художник.

«Дуже характерні, яскраві портрети, є схожість з портретами відомого художника Шило, є спільність у лініях, композиціях та анатомії», – розповіла художниця Надія Ганіна.

Ще одна виставка Бориса Єгізааряна 18 жовтня відкрилась у сумській галереї «Наша». На ній художник представ живопис. Триватиме вона до 9 листопада.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь