Лауреатів “Культурного острова – 2018” представлять у Сумах

Нових мешканців «Культурного острова» представлять у Сумах.  12 квітня в театрі юного глядача відбудеться шоу-презентація лауреатів цього арт-медіа проекту. Влашовують такий захід уп`яте. Щороку існуючі мешканці «Культурного острова», яких зараз 28, обирають сімку нових.

” Складається такий “лонг-лист”: іноді це буває 40-50 осіб. В залежності від того, наскільки був активний в культурному відношенні, у творчому відношенні. А потім із цього “лонг-листа” знову ж  таки голосуванням кожного мешканця острову вибирається сімка. А далі, коли вони вже вибрані, тоді, згідно тому, чим вони займалися і який вклад внесли, їм присвоюються номінації. Тому всі номінації на «острові» різні, нема тих, що повторюються», – розповіла співорганізатор “Культурного острова – 2018” Лариса Ільченко.

«Головна мета і місія полягає в тому, щоб зробити популярним творче ставлення до життя. Скажімо, в стародавній Греції люди завжди були горді з того, що в їх країні є художники, поети, музиканти. І, власне, вони і залишалися як пам’ять про цю історію. Так ми хотіли, щоб про наші Суми теж згадували потім, через роки про наших музикантів, поетів і таке інше», – каже Ігор Касьяненко, співорганізатор “Культурного острова – 2018”.

Вхід на шоу-презентацію мешканців «Культурного острова» безкоштовний, але по запрошенням.  Початок заходу о 18 годині.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь