Легкоатлет Ярослав Демченко розпочав сезон перемогою

Розпочав сезон – перемогою. Сумський легкоатлет Ярослав Демченко, виграв Міжнародну матчеву зустріч серед юніорів в Ізраїлі. Після повернення додому атлет встиг перемогти в обласних змаганнях серед студентів коледжів.

У Тель-Авіві лідер української збірної серед юніорів Ярослав Демченко приніс найбільш можливу кількість очок. На дистанції 400 м він виграв «золото» з результатом 48,06 с.

Ярослав Демченко, Майстер спорту України з легкої атлетики, говорить: «Для початку сезону гарний результат. 48,06 с – не особистий, але доволі непоганий результат. Від змагань враження, як від міжнародних змагань. Можливо, не самий високий рівень матчевої зустрічі, але все добре.  Ми три тижні були у Туреччині, зі Збірною України. Дуже було нелегко. Результат йде, як має йти, подивимось, що буде далі».

У матчевій зустрічі участь взяли спортсмени Білорусі, Кіпру, Румунії, України та Ізраїлю. Українська команда посіла перше місце, набравши 124 очки. Вперше на міжнародні змагання атлет поїхав зі своїм тренером Євгеном Бондаренком.

Юрій Белан, директор обласної ДЮСШ, розповідає: «Гарний початок сезону – так можна констатувати виступ на цих змаганнях. Приємно, що в Ярославі та його тренері ми маємо талановитого учня та талановитого тренера. Євгеній Михайлович – талановитий тренер, на жаль, сьогодні дає інтерв’ю не він, а я, бо він відсутній в Україні. Він виїхав на інші змагання».

Далі Ярослав готуватиметься до чемпіонатів України, які стануть відбірковими на світову першість.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь