Львівське сміття затримали у Глухові


Прес-служба Львівської міськради відмовилась говорити про вантажівки із сміттям, які затримали у Глухові. Їх зупинили працівники поліції на ділянці автодороги Київ-Кіпті-Бачівськ. В причепах вантажівок знаходилось близько 100 тон відходів та побутового сміття. За словами речника Нацполіції Сумщини Ельвіри Біганової, у водіїв знайшлася транспортна накладна, у якій були зазначені місто відправник – Львів і місто, де машини повинні бути розвантажені – це Глухів, Сумської області. Зі слів водіїв в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу. Так, як вантаж ніхто не зустрів, водії розвернули транспорт в зворотньому напрямку на місце завантаження. До слова, це не перший випадок затримання  львівського сміття після пожежі 28 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі, після якої полігон закрили.

Глухівський міський голова Мішель Терещенко сьогодні коментувати ситуацію не став. Пообіцяв надати відповіді на спеціально скликаній для цього прес-конференції завтра.

За словами експерта «Реанімаційного пакету реформ» Святослава Павлюка залишається фактом, що у Львові проблема не вирішена, вона тимчасово вирішується висиланням сміття на інші звалища, але місто це оплачує.

«Будівництво сміттєпереробного заводу, це принаймні 3-4 роки. У Львова там є дві проблеми – і реабілітація старого сміттєзвалища і будівництво нового сміттєпереробного комплексу, який  включав би сортувальну станцію, переробний завод і відповідно якась частина піде на звалище. Я думаю, що саме перевезення цього сміття до Сум, воно коштує стільки, що це втрачає всякий глузд. Бо це по великому рахунку добрих 800-900 кілометрів», – додав експерт.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь