Олександр Лисенко – не корупціонер: Апеляційний суд скасував рішення Зарічного суду


Сьогодні  Апеляційний суд задовольнив скаргу Сумського міського голови  Олександра Лисенка. Суд скасував рішення першої інстанції  – Зарічного районного суду.

Олександр Лисенко – не корупціонер: Апеляційний суд скасував рішення Зарічного

Сьогодні Апеляційний суд задовольнив скаргу Сумського міського голови Олександра Лисенка – скасував рішення Зарічного районного суду.“Постанову судді Зарічного суду м. Суми, від 25 квітня 2018-го року, відносно Лисенка Олександра Миколайовича скасувати через неправильне застосування суддею першої інстанції норм матеріального права, а провадження у справі закрити на підставі п.1 частини ст.247 КУ про адміністративні правопорушення у зв’язку з відсутністю в його діях складів адміністративних правопорушень”, – Володимир Рунов, суддя апеляційного суду Сумської області.Рішення оскарженню не підлягає.

Опубліковано UA:Суми 19 червня 2018 р.

Володимир Рунов, суддя апеляційного суду Сумської області:

“Постанову судді Зарічного суду м Суми 25 квітня 2018-го року відносно Лисенка Олександра Миколайовича скасувати через неправильне застосування суддею  першої інстанції норм матеріального права, а провадження у справі  закрити на підставі п.1 частини  ст.247 КУ про адміністративні правопорушення у зв’язку з відсутністю в його діях складів адміністративних правопорушень”.

Ця постанова оскарженню не підлягає.

Нагадаю, суддя Зарічного районного суді Ірина Клімашевська 25 квітня оголосила постанову про закриття адміністративної справи в зв’язку з закінченням строку притягнення до адмінвідповідальності. Однак, постановою визнала Олександра Лисенка правопорушником. Судили Олександра Лисенка у справі стосовно протоколів про адмінпорушення, повязаних з корупцією. За версією прокуратури, на сесії міськради він голосував за призначення собі премії.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь