Людей, постраждалих від вибуху на Металургів, обіцяють розселяти по квартирах


Людей постраждалих від вибуху, за словами сумського міського голови Олександра Лисенка, поселятимуть у квартири, коштом міської ради.

Фінансуватиметься будівництво та надаватимуть матеріальну допомогу зі спецфонду бюджету міськради. Вибух визнаний комісією – надзвичайною ситуацією місцевого рівня, що дасть можливість залучити гроші з державного та обласного бюджетів. Точні цифри стануть відомі після експертної оцінки.
У будинку на Металургів, 24, де стався вибух сьогодні працювали представники випробувальної лабораторії будівництва та підприємства «Будівельна наука». Вони оцінювали технічний стан будинку.
За словами заступника начальника головної випробувальної лабораторії будівництва Олександра Новицького, вже очевидно, що перекриття
вище і нище епіцентру вибуху не придатні для використання, їх потрібно демонтувати. Подальше, інструментальне дослідження, покаже – чи визнають будинок аварійним.
Як повідомив очільник Сум, по всьому будинку експертний висновок буде готовий протягом 10-14 днів, а шкоду у 5 квартирах, що найбільше постраждали, мають оцінити до 8 числа. Після чого вже і буде відбуватись фінансування.
Нагадаємо, вибух газу стався у будинку №24 на вулиці Металургів 3-го січня, близько дев’ятої години вечора. Тоді під завалами загинула жінка.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь