Майбутні абітурієнти складали ЗНО з хімії

Майбутні абітурієнти складали ЗНО з хімії

Останній предмет цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання – хімію – сьогодні складали майбутні абітурієнти. На тести у Сумській області зареєструвалося 628 учасників. Прийшли на нього 517 осіб. Це 82%.  

Усього в Сумській області тестували з хімії в трьох пунктах. Один із них – у Сумському державному університеті. Тут її писали 178 випускників. Серед них – Валерія, дівчина планує бути медиком.

Учасниця ЗНО з хімії Валерія Ткаченко каже: «Хімія – це цікавий предмет і вона потрібна для моєї майбутньої спеціальності, я хочу бути або педіатром або стоматологомНайскладніші були задачі, найлегші – рівняння і тести»

 52 завдання  – з ними учасники ЗНО мали впоратися за 2,5 години. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно відповівши на всі питання, – 80.

Учасник ЗНО з хімії Артем Щербаков каже: «Емоції    через край, а відчуття відносно того, як написав…було дійсно складно. Побачимо. Поки не знаю»

Кароліна Школяренко, учасниця ЗНО з хімії: «Найскладнішими були задачі саме з органічної хімії. Найлегшими були тести, також відповідність була нескладною. Стосовно прогнозувань – важко сказати, скоро побачимо»

Результати оцінювання з математики, української, іноземних мов та біології майбутні абітурієнти дізнаються до 15 червня. Результати ж з хімії та  решти предметів оприлюднять до 21 червня. 

За словами куратора Сумської області Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерії Ханікової– в усіх пунктах проведення тестування з хімії обійшлося без порушень та апеляцій.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь