Не корупціонер: суд закрив справу прокурора

Сергій Маслюк – не корупціонер. Стосовно заступника прокурора Сумської області 29 січня суд закрив справу через відсутність складу корупційного правопорушення. Йдеться про адміністративний протокол, складений на Сергія Маслюка за фактом невнесення до декларації відомостей про продаж його дружиною автомобіля Toyota Camry.

За рішенням судді Зарічного райсуду м. Суми Олексія Сибільова: провадження у справі належить закрити у зв’язку з відсутністю в діях Маслюка складу адміністративного правопорушення. У судовому засіданні Маслюк свою провину не визнав та пояснив, що дійсно його дружиною було продано наведений автомобіль, кошти за який передавалась у подальшому частками. Кошти за нього у 2015 році ні він, ні його дружина не отримували, тому вважає, що і не повинен був декларувати вчинення таких дій, але зазначив цей автомобіль у декларації за 2015 рік, оскільки дружина ним користувалась.

Сторона захисту вважає таке рішення справедливим і законним, прокуратура ж заявляє про намір оскаржувати вердикт Феміди.

Нагадаємо, крім цієї справи стосовно Сергія Маслюка Зарічний райсуд м. Суми розглядає кримінальне провадження відносно нього за фактом використання підробленого лікарняного. Наступне судове засідання призначене на 5 лютого.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь