Медалі чемпіонату України з волейболу розіграли у Чернігові

Сумчанка – чемпіонка України. Анастасія Лисенко в парі з Оленою Прокопенко з Чернігова стала переможницею чемпіонату України з пляжного волейболу. Усього у чемпіонаті взяли участь 8 жіночих пар. Чоловічих вдвічі більше. У складі однієї з них – екс-гравець сумського клубу «Хімпром-СумДУ» Кирило Клочко.

Кирило Клочко, волейболіст, каже: «Це абсолютно інший вид спорту, ми намагаємося максимально швидко перелаштовуватися, особисто для мене потрібно тижні два,  щоб відчути рухи та інші технічні елементи і фізична підготовка тут зовсім інша, а ось після двох тижнів в принципі можемо виступати на змаганнях».

Наталія Гримуд, волейболістка, говорить: «Я вдома, тут така завжди атмосфера зі столичною не порівняти , тут класно і тим паче нові майданчики , я пам*ятаю коли 10 років назад , ми там грали і було одне поле на всіх і хлопців і дівчат  , а тепер тут круто , не гірше ніж на чемпіонаті України справжньому». 

Андрій Філоненко, головний суддя змагань, розповідає: «Пляжний волейбол з 96 року вже включений в олімпійську програму , і з кожним роком набирає все більше обертів у світі. 39с. 1.11 це окрема олімпійська дисципліна є свої нюанси і правила, на майданчику не 6 а 2, і це пісок, повітря ,як правило це берег водоймища».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь