Мер Олександр Лисенко не встиг до суду

Учетверте відклали розгляд справи Сумського міського голови. Причина – Олександр Лисенко не встиг доїхати на судове засідання із санаторію. Повідомлення про це надійшло у суд від захисника Олександра Лисенка.

Перед судовим засіданням депутати Сумської міськради влаштували флешмоб. Дмитро Лантушенко, депутат Сумської міськради (голова фракції «БПП «Солідарність»): “Кожен мешканець має  знати, що вже 46-й день немає міського голови, за дивним збігом обставин його лікарняний припав на час розгляду справи про адмінпорушення, ми організували ось такий флешмоб, аби він як скоріше одужав”.

Андрій Крамченков, депутат Сумської міськради (голова фракції «За Україну!»): “У нас якась дивна хвороба ходить, як тільки чиновника притягають до відповідальності, вони хворіють, то на інвалідному візочку, то на носилках, хто в одіялку, от ми вирішили подарувати міському голові такий аксесуар, щоб доповнити його імідж хворого підсудного”.

Ірина Клімашевська – суддя Зарічного районного суду м. Суми зазначила: “Лисенко не може бути присутнім, перебуває за межами міста суми, у зв’язку з завершенням лікування з урахуванням графіків маршрутів, вибув з міста лікування і перебуває на шляху до Сум, прибуває о 18.02″. Суддя вирішила відкласти розгляд справи на 16 квітня.

Нагадаю, за інформацією судді, Олександр Лисенко лікувався у стаціонарі з 27 лютого по 21 березня. Потім поїхав до санаторію,звідки мав повернутися вчора, 12 квітня. У Зарічному районному суді розглядають справу стосовно протоколів про адмінпорушення, пов’язані з корупцією міського голови із 30 січня. Якщо вину посадовця доведуть – йому загрожує штраф від 3 тис. 400 до 6 тис. 800-та гривень

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь