Мер Сум не заплатить штраф за адмінправопорушення

Сумського міського голову визнали винним у вчиненні адмінправопорушеня, пов*язаним із корупцією.  Це рішення винесли у Зарічному районному суді м. Суми. Однак накладати штраф не будуть – через завершення строку притягнення до відповідальності.

  « Адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією може бути накладене протягом трьох місяців з дня його виявлення. На момент винесення даної постанови, тримісячний строк з дня вчинення Лисенком правопорушення, передбаченого ч.1 і ч.2 ст.172 КУпАП сплив. Тому підстави для стягнення у вигляді штрафу, передбачені санкціями даної статті відсутні», – говорить Ірина Клімашевська, суддя Зарічного суду м. Суми.

 Оскаржити таке рішення суду  сумський міський голова може подавши апеляцію упродовж 10 днів.

“У будь-якому випадку, ми це питання будемо узгоджувати з Олександром Миколайовичем і тільки після цього прийматимемо виважене та остаточне рішення. На даний час Лисенко Олександр Миколайович є не винним у вчиненні, оскільки по-перше постанова суду не набрала законної сили, вона набере тільки відповідно до вимог закону, по-друге, як зазначено у відповідній постанові, провадження у справі закрито», –   говорить захисник Олександра Лисенка, Василь Матішинець.

“Я ознайомлюся з даним рішенням, бо я сам на сесії. Я пораджуся з юристами з юридичного відділу, з захисниками щодо подачі апеляційної скарги. Моєю ситуацією скористаються зараз ті, які хочуть свої справиприховати за тим, що міський голова скоїв таке правопорушення”, – говорить Олександр Лисенко. 

За інформацією прес-секретаря прокурора прокуратури сумської області, прокуратура позбавлена права оскаржувати це рішення. Нагадаю, у Зарічному районному суді міста Суми розглядали справу міського голови Сум стосовно протоколів про адмінпорушення, що пов’язані з корупцією. Протокол склали три місяці тому через те, що за версією прокуратури, він голосував за призначення собі премії. Йому загрожував штраф від 3 тис. 400 до 6 тис 800  гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь