Мер Сум вважає, що його заступник заробив 100% премії

Сумський міський голова підписав розпорядження про преміювання керівництва міськради за жовтень. 120% премії отримав секретар міськради Андрій Баранов, по 100% – шість заступників мера, серед яких і заступник з питань ЖКГ Олександр Журба, якого депутати двох фракцій міськради звинувачували у зриві початку опалювального сезону у місті.

 “Якщо він дійсно винен у тому, що сталося, то відповідне покарання у нього буде. На даний момент, по-перше, ця премія була призначена раніше, а по-друге, я не думаю, що саме Журба винен, що КППВ не розрахувалося за газ. Він без мене тричі був в Києві і проводив перемовини в НКРЕКП, і за ту всю роботу, яку він зробив, я думаю, що він виконував свої обов’язки,” – сказав Олександр Лисенко.

Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської облдержадміністрації: “Всі ми побачили питання підготовки до опалювального сезону в місті Суми. Вважаю, що міський голова – як безпосередній керівник профільного заступника, який відповідав за питання підготовки, мав би прийняти відповідні дисциплінарні рішення і визначити все ж таки, чи преміювати, чи не преміювати свого заступника, який по суті не дуже ефективно провів цю роботу. Ми так само можемо констатувати недостатню роботу щодо підготовки житлового фонду, тому що дуже часто саме підприємства теплопостачальні включались у процес підготовки житлових будинків, тобто це робота ЖЕКів – ця робота так само недостатня і незадовільна”.

Олександр Журба коментувати премію, яку йому виписав міський голова, відмовився – сказав: не бачив цього рішення.

26 жовтня на позачерговій сесії міськради депутати фракцій «За Україну!» та «БПП «Солідарність» ініціювали звільнення Олександра Журби за підготовку до опалювального сезону у Ковпаківському районі міста. За це рішення проголосувало 11 депутатів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь