Мера Конотопа не зняли з посади

Не відставили мера. Сьогодні на позачерговому засіданні Конотопської міської ради мали  розглянути дане питання про дострокове припинення  повноважень міського голови. Це ініціатива 5 фракцій міської ради.

“Уже рік рада нормально не функціонує, бюджет не підготовлений міським головою, він півтора місяці не прозвітував перед депутатами. тому було прийнято таке рішення. Було втручання в систему для голосування «віче» електронне, мною було написано  заяву до відділу поліції та сбу щодо втручання в систему. Ми в цій системі голосувати не будемо”, – говорить Тарас Омельченко, голова фракції “Солідарність” у Конотопській міськраді.

 На засідання прийшли 22 із 36 депутатів.

“Не  захотіли вони сьогодні голосувати за мою відставку. У них не було 24 голоси і вони зірвали сесію. Регіонали  і самопоміч зірвали сьогодні сесію. вони бачили, що моя відставка не пройде і вони були зацікавлені в тому, щоб зірвати сесію і спробувати назбирати і купити голоси на наступний раз”, – каже Артем Семеніхін, Конотопський міський голова.

 Засідання тривало близько 3-х годин. У підсумку міський голова оголосив перерву до  9 години  ранку 26 квітня.  У поліції факт отримання заяви підтвердили. Ельвіра Біганова пояснила, що проводиться перевірка.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь